Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke compositie van een jachtpartij door de beroemde Franse kunstenaar André Brasilier. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar. Ingekaderd, achter glas en met passe-partout, door C. Artiges & Fils Encadrements uit Brussel. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in goede conditie.
Afmetingen: 86cm x 70cm (incl. lijst), 67cm x 51cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).
ZZIM
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 7-4-2018 um 22:40 |
Endzeit | 16-4-2018 um 20:45 |