Andre Brasilier - André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) - Verkocht

André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!André Brasilier - Chasse, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
  • Andre Brasilier (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke compositie van een jachtpartij door de beroemde Franse kunstenaar André Brasilier.  Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar.  Ingekaderd, achter glas en met passe-partout, door C. Artiges & Fils Encadrements uit Brussel.  Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in goede conditie.

Afmetingen: 86cm x 70cm (incl. lijst), 67cm x 51cm (binnen passe-partout)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).

ZZIM

Andre Brasilier (1929)

Frans Frans

Geplaatst door  Rosser
3586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd7-4-2018 om 22:40
Eindtijd16-4-2018 om 20:45
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken