Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

219 aangeboden items / 3684 verkochte items

Daniel Humair - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Daniel Humair (1938) Frans Abstracte compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Hendrix - Atlantic, zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Atlantic, zeefdruk
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
TechniekLitho
Afmetingen92 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 395
1 bieding
Jan Cremer - De zwarte tulp, zeefdruk (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands De zwarte tulp, zeefdruk (zeer mooi ingelijst)
Afmetingen78 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 295
1 bieding
Hans Erni - Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen86 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Aat Veldhoen - Operatie, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Operatie, ets (prachtig ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen55 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Friedrich Meckseper - Mechanischer Tisch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 250!
Friedrich Meckseper (1936) Duits Mechanischer Tisch, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot)
Afmetingen84 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Rob Scholte - Muur van Vuur, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Muur van Vuur, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen73 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Herman Brood - Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!)
Afmetingen134 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Rob Scholte - N8W8, piëzografie (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Rob Scholte (1958) Nederlands N8W8, piëzografie (groot)
TechniekGiclée
Afmetingen91 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Rob Scholte - 3 Gratieën, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands 3 Gratieën, zeefdruk (groot!)
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - Tulipes Rouges, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulipes Rouges, litho (mooi ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 10!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi hoofd, litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Hen Euverman (1918-1994) Nederlands Frankrijk, aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Reinder Homan - Eikenlaan in de sneeuw, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Reinder Homan (1950) Nederlands Eikenlaan in de sneeuw, ets (netjes ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen42 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Erno Tromp - Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Erno Tromp (1948) Nederlands Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Joop Moesman - Op wacht, litho kopen? Bied vanaf 175!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Op wacht, litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single kopen? Bied vanaf 395!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
TechniekStift
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Willem Minderman - Vos in tuinstraat, ets kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Vos in tuinstraat, ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
David Haidle - Butterfly matrix, litho kopen? Bied vanaf 50!
David Haidle (1944) Amerikaans Butterfly matrix, litho
TechniekLitho
Afmetingen75 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50