Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

184 aangeboden items / 3720 verkochte items

Jean Ruiter - Post War Recreation, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Post War Recreation, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jean Ruiter - Present of the field, C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Present of the field, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Jean Ruiter - Xenophobia, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Xenophobia, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jean Ruiter - In the fields of Ankara, C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands In the fields of Ankara, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jean Ruiter - Moving horizon, C-print kopen? Bied vanaf 65!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Moving horizon, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Nico Molenkamp - Giraffe bij daglicht, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 195!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Giraffe bij daglicht, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!)
Afmetingen 124 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!
Jac Gijzen (1956) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Rob Scholte - Reproductie verplicht, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 249!
Rob Scholte (1958) Nederlands Reproductie verplicht, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Jan Cremer - Attila’s Bivak, litho kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940) Nederlands Attila’s Bivak, litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Jan Cremer - 20 April 1990, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 20 April 1990, zeefdruk
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Jan Cremer - Herfst, litho (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Herfst, litho (netjes ingelijst, groot!)
Techniek Litho
Afmetingen 110 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jan van Diemen - Skiër in berglandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 895!
Jan van Diemen (1954) Nederlands Skiër in berglandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot)
Afmetingen 200 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!
Benoit van Innis (1960) Belgisch Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Jan Cremer - Composition Nr. 1, litho (1960, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 800!
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel kopen? Bied vanaf 800!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands Duive eieren, acrylverf op paneel
Techniek Acryl
Afmetingen 32 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 800
Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1750!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Lichtruimte, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen 42 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Karel Appel - De tovenaar, zeefdruk (mint conditie, gesigneerd en genummerd!) kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De tovenaar, zeefdruk (mint conditie, gesigneerd en genummerd!)
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Herman Brood - Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue, zeefdruk (mooi ingelijst, groot!)
Afmetingen 134 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Tetsuro Sawada - Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen 34 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Hans Kanters - Capers, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Hans Kanters (1947) Nederlands Capers, litho (zeer mooi ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Gert & Uwe Tobias - Zonder titel, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Gert & Uwe Tobias (1973) Duits Zonder titel, zeefdruk (groot)
Afmetingen 105 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Tomoe Yokoi - Stilleven met aardbeien, mezzotint ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Tomoe Yokoi (1943) Japans Stilleven met aardbeien, mezzotint ets (ingelijst)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Zwaan, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zwaan, zeefdruk (groot)
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Rob Scholte - Muur van Vuur, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Muur van Vuur, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen 73 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Best friends, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Best friends, litho (netjes ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Anton Pieck - Kerkvenster Sint-Joriskerk te Amersfoort, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Kerkvenster Sint-Joriskerk te Amersfoort, ets (netjes ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho kopen? Bied vanaf 450!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands De Sfinx van Gizeh, litho
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Kees van Bohemen - Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot)
Afmetingen 84 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Friedrich Meckseper - Mechanischer Tisch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 250!
Friedrich Meckseper (1936) Duits Mechanischer Tisch, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Hans Erni - Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Sich Besinnender, litho (mooi ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Bram van Velde - Abstracte compositie, litho (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstracte compositie, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Charles Donker - Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Sam Middleton - Blues for two (1963), litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Blues for two (1963), litho (netjes ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Hendrix - Atlantic, zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Atlantic, zeefdruk
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!
Frans Hollaardt (1916-1993) Nederlands Straatscène, olieverf op doek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Erno Tromp - Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Erno Tromp (1948) Nederlands Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Joop Moesman - Op wacht, litho kopen? Bied vanaf 175!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Op wacht, litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single kopen? Bied vanaf 395!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Techniek Stift
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Willem Minderman - Vos in tuinstraat, ets kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Vos in tuinstraat, ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
David Haidle - Butterfly matrix, litho kopen? Bied vanaf 50!
David Haidle (1944) Amerikaans Butterfly matrix, litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Elmar Gille - Il cammino, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Il cammino, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, Radierung kopen? Bied vanaf 75!
Hans Meid (1883-1957) Drei Frauen am Wasserfall, Radierung
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Frans Hollaardt - Figuren op het strand, gouache (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 45!
Frans Hollaardt (1916-1993) Nederlands Figuren op het strand, gouache (netjes ingelijst)
Techniek Gouache
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Reinder Homan - Bosuil, ets kopen? Bied vanaf 150!
Reinder Homan (1950) Nederlands Bosuil, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150