Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

232 aangeboden items / 2989 verkochte items

FA. (169 x Favoriet)
232 aangeboden items door deze verkoper
Olivier Julia - Amsterdam I, droge naald, aquatint & vernis mou ets kopen? Bied vanaf 35!
Olivier Julia - Amsterdam I, droge naald, aquatint & vernis mou ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Gerrit Lakmaaker - Abstracte compositie, gemengde techniek op zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Gerrit Lakmaaker - Abstracte compositie, gemengde techniek op zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Florence, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Goethem - Florence, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Joosten - Magisch realistisch stilleven, litho kopen? Bied vanaf 40!
Peter Joosten - Magisch realistisch stilleven, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Olivier Julia - Amsterdam II, droge naald, aquatint & vernis mou ets kopen? Bied vanaf 35!
Olivier Julia - Amsterdam II, droge naald, aquatint & vernis mou ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan Montyn - Solitude, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - Solitude, Radierung / Aquatinta

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Anloo, Drente, pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 35!
Jelle Hoogstra - Anloo, Drente, pastelkrijt op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
Afmetingen71 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Felix Waske - Komposition mit zwei Frauen, Aquatint-Radierung kopen? Bied vanaf 40!
Felix Waske - Komposition mit zwei Frauen, Aquatint-Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre Thomkins - Romdeutsch gedeutet, Radierung kopen? Bied vanaf 75!
Andre Thomkins - Romdeutsch gedeutet, Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Brandi - Eine Wibbelmaschine, Radierung kopen? Bied vanaf 50!
Uwe Brandi - Eine Wibbelmaschine, Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Felix Waske - Komposition mit Figuren, Aquatint-Radierung kopen? Bied vanaf 35!
Felix Waske - Komposition mit Figuren, Aquatint-Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, ets (2e staat) kopen? Bied vanaf 85!
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, ets (2e staat)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Forrer - Vanitas, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan Forrer - Vanitas, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Coos Dieters - Open emmer, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Coos Dieters - Open emmer, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jurjen Fontein - Trippende figuren voor brandende piano, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Jurjen Fontein - Trippende figuren voor brandende piano, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Boosten - Aan tafel, ets kopen? Bied vanaf 30!
Ger Boosten - Aan tafel, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Polak - Minos, aquatint ets (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 50!
Rene Polak - Minos, aquatint ets (zeer kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Stam - Bloemen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!
Arthur Stam - Bloemen, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poen de Wijs - Binnen- en buitenruimte, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 30!
Poen de Wijs - Binnen- en buitenruimte, aquatint ets met reliëfdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets kopen? Bied vanaf 30!
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

TechniekVaria

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theodoor Herbert van Putten - Nine old houses on a canal, ets kopen? Bied vanaf 30!
Theodoor Herbert van Putten - Nine old houses on a canal, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Josseaud - Hoek Leidsegracht - Herengracht, ets kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Josseaud - Hoek Leidsegracht - Herengracht, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Zittend naakt, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Henk Huig - Zittend naakt, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1958
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!
Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joost Verkruisen - En toch is hij zo anders, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Joost Verkruisen - En toch is hij zo anders, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst