Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek

Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!
Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!Frans Hollaardt - Straatscène, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!
  • Frans Hollaardt (1916-1993)
StijlImpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie straatscène door Frans Hollaardt, waarschijnlijk ergens in Afrika.  Olieverf op doek, gesigneerd linksonder, te dateren midden tot eind jaren 50.  In zeer goede conditie.  Herkomst: privé collectie.  Dit schilderij was te zien in de categorie “olieverf” op de site www.francoishollaardt.eu (zie laatste foto).

Afmetingen: 50cm x 40cm

Frans Hollaardt (1916-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
50 cm
40 cm
Starttijd:21-10-2022 om 17:49
Eindtijd:04-11-2022 om 20:30
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa