Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)

Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1750!
Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1750!Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1750!Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1750!Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1750!Bram Bogart - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1750!
  • Bram Bogart (1921-2012)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1992
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie, karakteristieke compositie van Bram Bogart op geschept papier, met inkt gesigneerd en gedateerd (’92).  Het gehele blad in nette houten lijst, achter glas.  Alles in zeer goede conditie.  Herkomst: nalatenschap Arthur Smolders, voormalig directeur International Card Services (Visa).

Afmetingen: 43cm x 37cm (incl. lijst), 29cm x 24cm (blad)

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald.

Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.  Niettemin ligt een eventueel resterend risico in dat geval uitdrukkelijk bij de koper.

Verzending per koerier is eventueel ook mogelijk en kan door de koper zelf geregeld worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00