Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)

Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!
Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!
  • Benoit van Innis (1960)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Karakteristiek werk van de Belgische cartoonist, illustrator en beeldend kunstenaar Benoit van Innis.  Gemengde techniek (pen, aquarel) op papier, professioneel ingelijst door encadreur Krützmann, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  In zeer goede conditie.  Herkomst: het Cultuurfonds (voorheen het Prins Bernhard Cultuurfonds).

Afmetingen: 53cm x 45cm (incl. lijst), 35cm x 29cm (binnen passe-partout)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald. Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).
Enkel wat kleine beschadigingen op de lijst.

Benoit van Innis (1960)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
3720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (180)
45 cm
53 cm
29 cm
35 cm