Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie handgesigneerde lithografie van Anton Krajnc.
Kunstenaar: Anton Krajnc
Titel: Transylvania
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 56/300
Afmeting: 67 x 51 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 8-1-2018 um 13:05 |
Endzeit | 23-1-2018 um 12:05 |