Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie handgesigneerde lithografie van Anton Krajnc.
Kunstenaar: Anton Krajnc
Titel: Transylvania
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 56/300
Afmeting: 67 x 51 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Expédition | |
Heure de début | 8-1-2018 à 13:05 |
Heure de fin | 23-1-2018 à 12:05 |