Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Fraaie tekening van Cees Bantzinger met lijst (lijstmaat 51 x 41 cm). Prentmaat 29 x 21 cm.
Het werk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of goed verpakt (op risico voor de koper) als pakket worden verzonden per aangetekende post.
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 4-5-2018 um 10:43 |
Endzeit | 18-5-2018 um 21:43 |