Anneke Peereboom - Für eine Weile
Corneille - Corneille Guillaume – Signierte Lithographie „Ohne Titel“
Hans Innemee - Die ewige Überraschung
Jan Holleman - Öl auf Papier, Maske – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere litho door Charlotte Mutsaers.
Voorstelling van een piëta.
Losbladig, beeldmaat 33x26, bladmaat 56x40
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Charlotte Mutsaers' en '1984'
Genummerd r.o. '47/150'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 16-12-2014 um 22:09 |
Endzeit | 23-12-2014 um 22:14 |