Albert Zwartjes - Aquarel prent. Huisjes voor kerk
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rotterdam Church of St. Lawrence
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rotterdam
Niet of onleesbaar gesigneerd - The statue of Erasmus, Rotterdam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere litho door Charlotte Mutsaers.
Voorstelling van een piëta.
Losbladig, beeldmaat 33x26, bladmaat 56x40
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Charlotte Mutsaers' en '1984'
Genummerd r.o. '47/150'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 16-12-2014 om 22:09 |
Eindtijd | 23-12-2014 om 22:14 |