Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere litho door Charlotte Mutsaers.
Voorstelling van een piëta.
Losbladig, beeldmaat 33x26, bladmaat 56x40
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Charlotte Mutsaers' en '1984'
Genummerd r.o. '47/150'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 16-12-2014 à 22:09 |
Heure de fin | 23-12-2014 à 22:14 |