Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Dick Elffers uit 1955. Nieuwjaarskaart. Titel: "een gelukkig 1955". Afmetingen kaart : H13.5 X b40. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: Om de voorstelling heen is het werk iets vergeeld.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 30-12-2017 um 1:25 |
Endzeit | 6-1-2018 um 20:30 |