18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Dick Elffers. Titel: schip op zee. Afmetingen blad: H40 x b53 cm. Afmetingen voorstelling: H22 x b31,5 cm. Conditie: De voorstelling is in goede staat. De randen van het blad zijn licht vergeeld. In het witte blad zitten verder een paar bruine plekken. Bij inlijsting vallen deze onder de passe - partout. Het werk is op de achterkant gesigneerd.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 29-12-2017 um 13:36 |
Endzeit | 3-1-2018 um 21:36 |