Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Dick Elffers. Titel: schip op zee. Afmetingen blad: H40 x b53 cm. Afmetingen voorstelling: H22 x b31,5 cm. Conditie: De voorstelling is in goede staat. De randen van het blad zijn licht vergeeld. In het witte blad zitten verder een paar bruine plekken. Bij inlijsting vallen deze onder de passe - partout. Het werk is op de achterkant gesigneerd.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-12-2017 à 13:36 |
Heure de fin | 3-1-2018 à 21:36 |