Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Litho |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 45 x 42 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 20/35 |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk van Dyke Johannsen uit 1982. Formaat 65 x 47 cm. Afgedrukt in een oplage van 35 exemplaren is dit nummer 20. De zeefdruk met passe-partout ( formaat 60 x 80 cm en heeft een vlek) kan worden opgehaald in de schatkamer van Rotor of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Arkel, Niederlande | ||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 30-9-2022 um 14:48 |
Endzeit | 14-10-2022 um 22:30 |