Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder werk van de Oostenrijkse kunstenaar Felix Waske. Niet bijzonder voor Waske want die staat bekend om composities met dit soort antropomorfe en zoömorfe figuren, maar bijzonder omdat het op werk van Lucebert lijkt. Aquatint ets met vernis mou op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘78) en genummerd (9/10). Linksonder een droogstempel van galerie Brusberg in Hannover en rechtsonder een droogstempel van Radierwerkstatt Kurt Zein uit Wenen. In mint conditie.
Afmetingen: 35cm x 33cm (blad), 20cm x 16cm (beeld)
ZZIM
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-4-2018 um 11:35 |
Endzeit | 16-4-2018 um 19:35 |