Non signé ou signature illisible - port normand
Paul Nieuwendijk - impression florale
Herb Ritts - "FRED, PNEUS, HOLLYWOOD" 1984
Albert Torringa - Paysage méditerranéen
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder werk van de Oostenrijkse kunstenaar Felix Waske. Niet bijzonder voor Waske want die staat bekend om composities met dit soort antropomorfe en zoömorfe figuren, maar bijzonder omdat het op werk van Lucebert lijkt. Aquatint ets met vernis mou op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘78) en genummerd (9/10). Linksonder een droogstempel van galerie Brusberg in Hannover en rechtsonder een droogstempel van Radierwerkstatt Kurt Zein uit Wenen. In mint conditie.
Afmetingen: 35cm x 33cm (blad), 20cm x 16cm (beeld)
ZZIM
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-4-2018 à 11:35 |
Heure de fin | 16-4-2018 à 19:35 |