Arie Zuidersma - Linolschnitt - Dorfansicht von Ballum
Fernande Daniels - Laas - Pferde
Philip Vencken - Acryl auf Leinwand, Tierkarneval
Marianne Aulman - handsignierte Lithographie | 'Geheimnis des Meeres I' | 1994
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1981 |
Technik | Aquarell |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 36 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie aquarel van Fritschij. Het werk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
aan de buitenranden zit nog tape van het opspannen | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 13-9-2022 um 14:46 |
Endzeit | 24-10-2022 um 8:31 |