Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kunstenaar : Frieda van Voorst (1949-)
Titel/Voorstelling : "Amore di Maestro"
Medium / Techniek : Lithografie op papier
Datering : 1989
Maten : 45 x 40 cm (papier) en 60 x 55 cm ( in lijst )
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Frieda van Voorst (1949) woont en werkt in Garzeno, een bergdorpje in Noord-Italië. Karakteristiek voor haar werk is het gebruik van gemengde technieken. Veelal wordt een sfeer van vervlogen tijden opgeroepen. Frieda van Voorst volgde op de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag de opleiding MO-A en MO-B. Sinds 1981 wijdt ze zich alleen nog aan het schilderen en heeft ze het lesgeven achter zich gelaten.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 15-4-2017 um 16:06 |
Endzeit | 29-4-2017 um 23:06 |