Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar : Frieda van Voorst (1949-)
Titel/Voorstelling : "Amore di Maestro"
Medium / Techniek : Lithografie op papier
Datering : 1989
Maten : 45 x 40 cm (papier) en 60 x 55 cm ( in lijst )
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Frieda van Voorst (1949) woont en werkt in Garzeno, een bergdorpje in Noord-Italië. Karakteristiek voor haar werk is het gebruik van gemengde technieken. Veelal wordt een sfeer van vervlogen tijden opgeroepen. Frieda van Voorst volgde op de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag de opleiding MO-A en MO-B. Sinds 1981 wijdt ze zich alleen nog aan het schilderen en heeft ze het lesgeven achter zich gelaten.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-4-2017 à 16:06 |
Heure de fin | 29-4-2017 à 23:06 |