Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Georges Braque
FIGURE
prachtige litho / mooi van kleur / nooit ingelijst geweest
Revue Verve ( Vol. 2 , No.5-6 ) 1939 zeldzaam
gepubliceerd bij Teriade 1939
gedrukt door Mourlot , Paris
afmetingen 35,5 x 26,3 cm
in zeer goede staat
wordt in een passepartout van museumkwaliteit formaat 40 x 50 cm geleverd
Garantie:
Startzeit | 1-1-2015 um 12:14 |
Endzeit | 8-1-2015 um 12:14 |