Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Georges Braque
FIGURE
prachtige litho / mooi van kleur / nooit ingelijst geweest
Revue Verve ( Vol. 2 , No.5-6 ) 1939 zeldzaam
gepubliceerd bij Teriade 1939
gedrukt door Mourlot , Paris
afmetingen 35,5 x 26,3 cm
in zeer goede staat
wordt in een passepartout van museumkwaliteit formaat 40 x 50 cm geleverd
Garantie:
Expédition | |
Heure de début | 1-1-2015 à 12:14 |
Heure de fin | 8-1-2015 à 12:14 |