Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Le Coq
kleurlithografie published by Revue Verve 1953
(frontispiece for "Mods and Movements in Art," Vol VII, No 27-28).
zeldzaam
achterkant bedrukt
Formaat afbeelding 34,8 x 25,3 cm
Wordt in een passepartout 40,0 x 50,0 cm van Museumqualiteit geleverd worden.
lichte vouw rechts onder , niet storend
in goede staat
Garantie:
Startzeit | 1-1-2015 um 12:06 |
Endzeit | 8-1-2015 um 12:06 |