Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Heldere aquarel door Han Krug
Voorstelling van een Noordzeegezicht
Beeldmaat 20x25
Niet gesigneerd, gedateerd l.o. 'juni 57'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 10-3-2017 um 21:06 |
Endzeit | 16-3-2017 um 14:06 |