Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
‘Op sleeptouw’ van Han Mes
Litho uit serie PRENT190
Jaar van uitgifte 1966
De prent is genummerd en gesigneerd
Verzending per post mogelijk; verzendkosten 6,75 en kosten koker 2,95
Startzeit | 2-9-2013 um 12:18 |
Endzeit | 9-9-2013 um 12:23 |