Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
4 litho's van Harmen Meurs. Titel: Les Célébataires. Het betreft de proefdrukken: 1e, 2e en 3e staat en het origineel. Nummer origineel: 13/25.
Afmetingen blad: h50 x b33 cm, H39,5 x b 33 cm (3x). Afmetingen voorstelling alle 4 de litho's: h29 x b24 cm. Het origineel is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De proefdrukken zijn niet gesigneerd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Afmetingen blad: h50 x b33 cm, H33 x b 38,5 cm en H32,5 x b41 cm. Afmetingen voorstelling alle 3 de litho's: h28 x b32 cm. Het origineel is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De proefdrukken zijn niet gesigneerd.
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 29-4-2018 um 21:15 |
Endzeit | 25-1-2019 um 17:36 |