Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
4 litho's van Harmen Meurs. Titel: Les Célébataires. Het betreft de proefdrukken: 1e, 2e en 3e staat en het origineel. Nummer origineel: 13/25.
Afmetingen blad: h50 x b33 cm, H39,5 x b 33 cm (3x). Afmetingen voorstelling alle 4 de litho's: h29 x b24 cm. Het origineel is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De proefdrukken zijn niet gesigneerd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Afmetingen blad: h50 x b33 cm, H33 x b 38,5 cm en H32,5 x b41 cm. Afmetingen voorstelling alle 3 de litho's: h28 x b32 cm. Het origineel is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De proefdrukken zijn niet gesigneerd.
Conditie: in goede staat.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-4-2018 à 21:15 |
Heure de fin | 25-1-2019 à 17:36 |