Lieke Vreede - Radierung, Jacke – gerahmt
Peter Motz - Landschaft mit Mühle und Kanal
Corry Ammerlaan - Artihove-Set aus Schokoladenschale und 2 Tassen, signiert in der Verpackung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit 1913. Potlood gesigneerd rechtsonder, Genummerd 63/150 linksonder. Initialen en datum in de plaat linksonder.
Beeldmaat 46,5 x 37,5 cm. Bladmaat 54,5 x 44,5 cm. Losbladig. Geplakt scheurtje linksmidden in de marge.
H.Weegewijs is geboren te Nieuwer Amstel in 1875 en overleden te Soest in 1964.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 8-2-2017 um 20:11 |
Endzeit | 22-2-2017 um 19:11 |