Sietse Smeding - Garçon 25 ans
Non signé ou signature illisible - Ferme
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets uit 1913. Potlood gesigneerd rechtsonder, Genummerd 63/150 linksonder. Initialen en datum in de plaat linksonder.
Beeldmaat 46,5 x 37,5 cm. Bladmaat 54,5 x 44,5 cm. Losbladig. Geplakt scheurtje linksmidden in de marge.
H.Weegewijs is geboren te Nieuwer Amstel in 1875 en overleden te Soest in 1964.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-2-2017 à 20:11 |
Heure de fin | 22-2-2017 à 19:11 |