Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Hendrik Weegewijs. Nummer: 29/150. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaaren linksonder in de druk en rechtsonder met potlood. Afmetingen blad: H31,5 x b40,5 cm. Afmetingen voorstelling: H18 x b25 cm. Uitgave: Bernard de Vries, Amsterdam. Conditie: de voorstelling is in goede staat. In het witte gedeelte zitten wat kreukeltjes.
ZZZW
Startzeit | 14-1-2018 um 23:18 |
Endzeit | 19-1-2018 um 21:18 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |