Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Hendrik Weegewijs. Nummer: 29/150. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaaren linksonder in de druk en rechtsonder met potlood. Afmetingen blad: H31,5 x b40,5 cm. Afmetingen voorstelling: H18 x b25 cm. Uitgave: Bernard de Vries, Amsterdam. Conditie: de voorstelling is in goede staat. In het witte gedeelte zitten wat kreukeltjes.
ZZZW
Expédition | |
Heure de début | 14-1-2018 à 23:18 |
Heure de fin | 19-1-2018 à 21:18 |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |