Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
prachtig stilleven met peren,
van de hand van de bekende Henk Bos 1901 - 1979 uit het Nederlandse Huizen,
het werk is olieverf op paneel,
de techniek is de Dolfijn techniek,
het schilderijtje is in zeer goede staat,
het is gesigneerd onderaan rechts,
werk is ingelijst met houten kader,
de afmetingen zijn 23cmX23cm
Ort des Objekts | Antwerpen, Belgien |
Startzeit | 17-3-2018 um 20:07 |
Endzeit | 21-3-2018 um 22:07 |