18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets uit een kleine oplage van een Gronings landschap uit 1978. Ets achter een passe partout in een wissellijst. Beeldmaat 9 cm x 6 cm. Met potlood gesigneerd, eigen druk en gedateerd. Van Wissen was lid van de kunstkring ‘De Regenboog’ in Groningen en was vanaf 1946 lid van de kunstenaarsgroep De Groninger Ploeg. Hij was bevriend met oa Riekele Prins.
Ort des Objekts | Niederlande |
Startzeit | 2-1-2018 um 21:56 |
Endzeit | 12-1-2018 um 21:56 |