Anton Heyboer - L'oiseau primordial
Leon Adriaans - z.t. / avec toile
Heinrich Steiner - Lithographie signée à la main : Composition abstraite
Gonnie van de Ven-de Bruijn - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets uit een kleine oplage van een Gronings landschap uit 1978. Ets achter een passe partout in een wissellijst. Beeldmaat 9 cm x 6 cm. Met potlood gesigneerd, eigen druk en gedateerd. Van Wissen was lid van de kunstkring ‘De Regenboog’ in Groningen en was vanaf 1946 lid van de kunstenaarsgroep De Groninger Ploeg. Hij was bevriend met oa Riekele Prins.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-1-2018 à 21:56 |
Heure de fin | 12-1-2018 à 21:56 |