Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Vroeg 17e eeuwse religieuze kopergravure van de hand van de Antwerpse kunstenaar Hieronymus Wierix.
Rond de afgelopen eeuwwisseling werd in de pastorie van de Amsterdamse kerk De Krijtberg een doos met 75 koperplaten ontdekt van de befaamde graveursfamilie. Een aantal proefdrukken werden in 2001 door het Rembrandthuis te koop aangeboden. In perfecte staat binnen ruim bemeten passepartout, gedrukt op handgeschept papier.
Beeldformaat: 7 x 10 cm Passepartout: 30 x 40 cm Gesigneerd in de gravure
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 30-8-2017 um 23:19 |
Endzeit | 6-9-2017 um 23:19 |