Helen Nieuwendijk - Technique mixte (peinture acrylique et collage), Mon coeur est mon ami
Frits Hesseling - Sérigraphie, Clôture en maille - Encadrée
Philip Vencken - Acrylique sur toile, Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Vroeg 17e eeuwse religieuze kopergravure van de hand van de Antwerpse kunstenaar Hieronymus Wierix.
Rond de afgelopen eeuwwisseling werd in de pastorie van de Amsterdamse kerk De Krijtberg een doos met 75 koperplaten ontdekt van de befaamde graveursfamilie. Een aantal proefdrukken werden in 2001 door het Rembrandthuis te koop aangeboden. In perfecte staat binnen ruim bemeten passepartout, gedrukt op handgeschept papier.
Beeldformaat: 7 x 10 cm Passepartout: 30 x 40 cm Gesigneerd in de gravure
Expédition | |
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-8-2017 à 23:19 |
Heure de fin | 6-9-2017 à 23:19 |