Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraai ingekleurde ets uit 1999 van Inez Creuwels op geschept papier.
Oplage 56/90
Afmetingen: 30 x 35 cm. Bladmaat: 50,5 x 67 cm.
Gesigneerd, genummerd en getiteld met potlood.
Conditie: In zeer goede staat.
De ets wordt vlak verzonden in een verstevigd plat pakket.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Essen, Belgien |
Ort des Objekts | Essen, Belgien |
Startzeit | 19-8-2017 um 20:22 |
Endzeit | 28-8-2017 um 19:22 |