Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jacques van Alphen gesigneerde litho uit 1993.
Dergelijk werk van Jacques van Alphen wordt zelden aangeboden.
De litho is gesigneerd en genummerd - oplage 25 ex.
Afmetingen werk zijn: 55 x 45 cm en is in zeer goede conditie.
Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).
Startzeit | 25-5-2017 um 20:09 |
Endzeit | 9-6-2017 um 19:09 |
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |