Baccarat - Zwei Kristalldekanter mit Hals und Stopfen aus Silber (950-1000).
Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Herzog von Brabant 1635
Jean Garnier - **Preis reduziert** La Fermière Bronzestatue
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van de bekende Belgische kunstenaar Jan Cox. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (62) en genummerd (21/30). In zeer goede conditie, blad is alleen enigszins verkleurd en er zitten wat oppervlakkige vouwtjes en vegen in de witte marge (meer dan 5cm. verwijderd van het etsbeeld). Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 66cm x 49cm (blad), 38cm x 38cm (beeld)
ZZBEL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 4-3-2018 um 21:41 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:41 |