Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van de bekende Belgische kunstenaar Jan Cox. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (62) en genummerd (21/30). In zeer goede conditie, blad is alleen enigszins verkleurd en er zitten wat oppervlakkige vouwtjes en vegen in de witte marge (meer dan 5cm. verwijderd van het etsbeeld). Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 66cm x 49cm (blad), 38cm x 38cm (beeld)
ZZBEL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-3-2018 om 21:41 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:41 |