Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
JAN RIJLAARSDAM
GENUA 1967 / STADSGEZICHT
PASTEL TEKENING IN DE MAAT 15 X 25 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER EN DD 1967
GEKADERD IN MODERNE LIJST IN DE MAAT 35 X 47 CM
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 6-4-2017 um 20:29 |
Endzeit | 18-4-2017 um 15:47 |