Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Inkttekening door Jan van Essen
Prachtige miniatuurvoorstelling van een boerenkar in de sneeuw
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 5x8, p.p.maat 33x25
Atelierstempel op achterzijde
Herkomst: Veiling Paul Brandt ong. 1957
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 26-11-2017 um 16:00 |
Endzeit | 4-12-2017 um 16:00 |