Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Portret PL Tak, gemaakt door Jan Veth (1864 - 1925), graveur. De litho is gemaakt in het jaar 1907 en gedrukt op licht beige papier. Enkele minieme verouderingspuntjes. Gesigneerd in de steen rechtsonder. Beeldhoogte 270 mm, breedte 158 mm. Onlangs nog voorzien een nieuwe lijst en passepartout.
Voor verdere info over dit werk, zie de websites van Teyler's Museum en het Rijksmuseum.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Uden, Niederlande |
Startzeit | 12-5-2017 um 11:53 |
Endzeit | 26-5-2017 um 11:53 |
Ort des Objekts | Uden, Niederlande |