Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Portret PL Tak, gemaakt door Jan Veth (1864 - 1925), graveur. De litho is gemaakt in het jaar 1907 en gedrukt op licht beige papier. Enkele minieme verouderingspuntjes. Gesigneerd in de steen rechtsonder. Beeldhoogte 270 mm, breedte 158 mm. Onlangs nog voorzien een nieuwe lijst en passepartout.
Voor verdere info over dit werk, zie de websites van Teyler's Museum en het Rijksmuseum.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Uden, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-5-2017 à 11:53 |
Heure de fin | 26-5-2017 à 11:53 |
Le lot se trouve à | Uden, Les Pays-Bas |