Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie kleurenlitho van Jon Marten. Nummer: 12/40. Afmetingen blad: h66 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: h43 x b34 cm. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in zeer goede staat. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Startzeit | 29-4-2018 um 21:09 |
Endzeit | 6-5-2018 um 21:09 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |