Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Sonstiges |
Maße | 9.5 x 5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mel Ramos
Origineel horloge van Mel Ramos.
Het plastic bandje is uitgevoerd in de kleur paars.
Op het uurwerk is de bekende afbeelding "Miss Chaos" afgebeeld
Horloge is nooit gedragen en zit in geschenkverplakking (zie foto 2).
In druk gesigneerd op het uurwerk.
Genummerd aan de binnenzijde van het uurwerk, oplage 9.999 stuks.
Geproduceerd door T.S.R. AG Corgemont/ Zwitserland.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Nieuw!! | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 30-5-2020 um 20:29 |
Endzeit | 9-6-2020 um 19:18 |