Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed)
Georges Louis Charles Busson - "Vertrek vanuit de Stadspoort'
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 9.5 x 5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mel Ramos
Origineel horloge van Mel Ramos.
Het plastic bandje is uitgevoerd in de kleur paars.
Op het uurwerk is de bekende afbeelding "Miss Chaos" afgebeeld
Horloge is nooit gedragen en zit in geschenkverplakking (zie foto 2).
In druk gesigneerd op het uurwerk.
Genummerd aan de binnenzijde van het uurwerk, oplage 9.999 stuks.
Geproduceerd door T.S.R. AG Corgemont/ Zwitserland.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Nieuw!! | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 30-5-2020 om 20:29 |
Eindtijd | 9-6-2020 om 19:18 |