Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Metten Koornstra
Titel: Titel onbekend
Jaar: 1975
Techniek: Lithografie
Oplage: 53/90 ex.
Afmeting (afbeelding): 58 x 46,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd rechtsonder
Staat: Redelijk
Soort Lijst: Zonder lijst
Opmerkingen:
Het papier heeft ergens tussen geklemd aan de linkerzijde; het papier is vergeeld met een rand waar voorheen het passe-partout zat. We bieden het aan als een los blad zonder lijst.
Het werk dient bij voorkeur te worden afgehaald in ons magazijn te Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 16-4-2018 um 16:30 |
Endzeit | 25-4-2018 um 20:30 |