Hans Innemee - Rien que du ciel bleu
Damien Hirst - Taches thermocollantes
Karen van Noort - Navire de la Mère II
Theo Koster - Sérigraphie, Traces 5
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Metten Koornstra
Titel: Titel onbekend
Jaar: 1975
Techniek: Lithografie
Oplage: 53/90 ex.
Afmeting (afbeelding): 58 x 46,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd rechtsonder
Staat: Redelijk
Soort Lijst: Zonder lijst
Opmerkingen:
Het papier heeft ergens tussen geklemd aan de linkerzijde; het papier is vergeeld met een rand waar voorheen het passe-partout zat. We bieden het aan als een los blad zonder lijst.
Het werk dient bij voorkeur te worden afgehaald in ons magazijn te Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-4-2018 à 16:30 |
Heure de fin | 25-4-2018 à 20:30 |